Owocowy Świat Krzystof Kur


Przyjaciół Żołnierza 4

71-670 Szczecin

Numer telefonu: 500 224 998

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Bio oleje


Krótki opis firmy Bio oleje

Olej to produkt, bez którego trudno obejść się w kuchni, dlatego warto wybrać produkt najlepszej jakości, co nie będzie trudne w prezentowanym sklepie internetowym. Założyciele witryny internetowej owocowyswiat.pl bardzo dbają o różnorodność w asortymencie, w tym także o urozmaicenie poszczególnych grup produktowych. Konsumenci pragnący przeglądać bio oleje, mają do wyboru oleje do smażenia, ale nie tylko. Za pomocą artykułów żywnościowych dostępnych w sklepie internetowym można z powodzeniem wykonać smaczną, zdrową sałatkę.

Oleje w prezentowanym sklepie spożywczym online dostarczają organizmowi cennych tłuszczów roślinnych, a jednocześnie są bezpieczne na diecie odchudzającej. Dostępne są między innymi najwyższej jakości oleje ze słonecznika, z migdałów, z oliwek, awokado oraz czarnuszki. Każdy konsument ma szansę znaleźć olej, który będzie dopasowany do jego preferencji.

To oczywiście nie wszystko, co można znaleźć w ofercie prezentowanego sklepu. Klienci mają do wyboru wiele innych grup produktów.

Pobliskie firmy:

Kapitan Cook


Rejtana 12A, Luboń

Zobacz >

Salon Jubilerski Virago


Krzywoustego 17, Szczecin

Zobacz >

Agroserwis. Paweł Lis


Mazurska 30, Szczecin

Zobacz >

Opis firmy
na najwyższym poziomie

Łatwy sposób
wyszukiwania usług

Nieograniczone możliwości
zaistnienia w sieci