HSI Sp. z o.o.


Technologiczna 2

45-839 Opole

Numer telefonu: 77 442 71 64

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Przejściówka do monitora


Krótki opis firmy Przejściówka do monitora

Poszukując akcesoriów, z których pomocą można stworzyć odpowiedni do potrzeb zestaw komputerowy, warto odwiedzić stronę sklepu online, ogłaszającego się pod linkiem iiyama-sklep.pl. Klient znajdzie tam potrzebne elementy, jak chociażby przejściówkę do monitora, sprawdzającą się chociażby przy rozbudowywaniu stoiska gamingowego.

Oferta obejmuje także asortyment biurowy oraz przydatny dla osób działających w zawodach, w których istnieje znaczne zapotrzebowanie na sprzęt komputerowy wysokiej klasy (np. fotografów). Dostawca, starając się, by klient był zadowolony z dokonanego zakupu, proponuje także usługi doradcze, dzięki czemu zamówienie spełni oczekiwania.

Dostawy realizowane są już w 24 godziny od zaksięgowania wpłaty za zakupiony towar. Dystrybutor bierze na siebie koszty transportu, nawet przy zamówieniach hurtowych. Jego kadra zaprasza do kontaktu także odbiorców zainteresowanych usługami serwisowymi sprzętu komputerowego. Chętnie nawiąże długoterminową współpracę jako dostawca i serwisant.

Pobliskie firmy:

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Raciborska 36, Głubczyce

Zobacz >

OROME SC


Pułaskiego 17, Kluczbork

Zobacz >

Sedulus


Augustyna Kośnego 3, Opole

Zobacz >

Opis firmy
na najwyższym poziomie

Łatwy sposób
wyszukiwania usług

Nieograniczone możliwości
zaistnienia w sieci