Mensa Home


Słowiańska 22

64-100 Leszno

Numer telefonu: 883680001

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Szklanki do drinków


Krótki opis firmy Szklanki do drinków

Salon wnętrzarski, który przedstawia swoją ofertę pod linkiem mensahome.eu, proponuje szeroki wybór akcesoriów wykończeniowych, które są nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. Dystrybutor zaprasza do zapoznania się z listą sprzedażową, zawierającą wyroby szklane. Korzystając z serwisu, klient może zamówić efektowne szklanki do drinków, które świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie domowego barku oraz jako prezent z wielu okazji.

Kadra dostawcy zachęca do kontaktu odbiorców prywatnych oraz biznesowych. Realizuje zamówienia zarówno na pojedyncze elementy (jest to świetny sposób na uzupełnienie dotychczas posiadanej kolekcji o nowe akcesoria utrzymane w podobnym stylu), jak i na całe, wieloelementowe zestawy.

Dostawa odbywa się na terenie całego kraju. Dbając o bezpieczeństwo transportu, pracownicy dokładnie zabezpieczają każdy przedmiot, zapobiegając tym samym możliwym uszkodzeniom w trakcie przejazdu. Aby zagwarantować terminowość dostaw, korzystają z usług tylko sprawdzonych kurierów.

Pobliskie firmy:

Tuczyńska TŁUMACZENIA


Grochowska 24, Poznań

Zobacz >

Agencja Hostess i Modelek MOHO


Jana i Stefana Rewersów 1, Suchy Las

Zobacz >

KJ Studio


Promienna 23 /21, Piła

Zobacz >

Opis firmy
na najwyższym poziomie

Łatwy sposób
wyszukiwania usług

Nieograniczone możliwości
zaistnienia w sieci