Adwokat Maciej Rodacki


Mogilska 13B

31--54 Kraków

Numer telefonu: 693 253 807

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Kancelaria adwokacka kraków • Adwokat Maciej Rodacki


Krótki opis firmy Kancelaria adwokacka kraków • Adwokat Maciej Rodacki

Poszukując adwokata działającego regionalnie na terenie Krakowa, można skorzystać z oferty dostępnej na stronie internetowej adwokatrodacki.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się kancelaria prawna obsługująca osoby zamieszkałe w stolicy Małopolski. Jej właściciel prowadzi też filię w Chrzanowie. 

Lista zadań, jakie są dostępne w ramach działalności prawnika, jest długa. Obejmuje wsparcie dla poszukujących pomocy przy przeprowadzaniu rozwodów, uzyskaniu alimentów, podziale majątku, a także mających kłopoty z powodu złamania zasad kodeksu cywilnego lub karnego. 

Zarówno kancelaria adwokacka urzędująca w Krakowie, jak i filia w Chrzanowie podejmują się też obsługi klientów biznesowych. Osoba ją prowadząca jest zdolna poprowadzić sprawę z zakresu prawa gospodarczego, administracyjnego oraz pracy. Może zaproponować doradztwo i reprezentować zleceniodawcę podczas spotkań stron, w tym również w trakcie negocjacji z instytucjami (bankowymi, skarbowymi, przedstawicielami urzędów) oraz na sali sądowej.

Pobliskie firmy:

Gomeo


Nowosądecka 74, Kraków

Zobacz >

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net


Golikówka 41, Kraków

Zobacz >

Caterin Group


Jana Pawła II 188, Kraków

Zobacz >

Opis firmy
na najwyższym poziomie

Łatwy sposób
wyszukiwania usług

Nieograniczone możliwości
zaistnienia w sieci