PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej


Terenowa 1

43-300 Bielsko Biała

Numer telefonu: 33 810 05 08

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Rolety bielsko


Krótki opis firmy Rolety bielsko

Sklep działający pod adresem csbokna.pl oferuje duży wybór różnego typu elementów wykończeniowych do domów i biur. Asortyment pochodzi wyłącznie od sprawdzonych dostawców, co gwarantuje długą i bezawaryjną pracę produktów.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się rolety elewacyjne. Proponowany artykuł jest uniwersalny, nadaje się do montażu zarówno w nowo powstających budynkach, jak i już istniejących. Można je umieścić na elewacji lub ramie okna. Dodatkowo w ofercie znajdują się akcesoria, między innymi pilot zdalnego sterowania i czujnik wiatru. Poza tym podmiot oferuje doskonałej jakości refleksory, które świetnie chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz pomagają w utrzymaniu komfortowej temperatury w pomieszczeniu. Dzięki konstrukcji można ograniczyć użycie klimatyzacji, co obniża koszt eksploatacji obiektu.

Warto wybrać terminowe przedsiębiorstwo, które oferuje najlepsze rolety w Bielsku-Białej. W ramach współpracy firma zajmie się również montażem zakupionych artykułów.

Pobliskie firmy:

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Zobacz >

Opis firmy
na najwyższym poziomie

Łatwy sposób
wyszukiwania usług

Nieograniczone możliwości
zaistnienia w sieci