Bee True


Lawinowa 16/6

85-794 Bydgoszcz

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Miód akacjowy - https://bee-true.pl/


Krótki opis firmy Miód akacjowy - https://bee-true.pl/

Na stronie internetowej bee-true.pl można zaopatrzyć się w produkty pszczele. Klienci znajdą tutaj miody owocowe, które charakteryzują się doskonałym smakiem i aromatem. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do owsianki, jogurtów oraz koktajli. Można je wykorzystać także do smarowania pieczywa. Zawierają liczne składniki odżywcze, które mogą wspomagać funkcjonowanie organizmu, dodawać energii i przyspieszać leczenie infekcji, czy wzbogacać codzienną dietę w witaminy i minerały.

Doskonałym wyborem będzie także miód akacjowy. Jest on często stosowany w przypadku problemów z układem pokarmowym. Może przeciwdziałać zaparciom i usprawniać przemianę materii. Często sięgają po niego osoby cierpiące na chorobę wrzodową lub nadkwasotę. Łagodzi objawy infekcji górnych dróg oddechowych i może wzmacniać układ immunologiczny.

Klienci mogą tu także zaopatrzyć się w pierzgę i pyłek kwiatowy. Produkty te są cennym źródłem witamin, składników mineralnych, węglowodanów, aminokwasów, kwasów omega i polifenoli. 

 

Pobliskie firmy:

Albex


Grodzka 20, Gdańsk

Zobacz >

Opis firmy
na najwyższym poziomie

Łatwy sposób
wyszukiwania usług

Nieograniczone możliwości
zaistnienia w sieci