Food Leader


Wiosenna 6

63-000 Brodowo

Numer telefonu: 601 097 055

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Food Leader - Hurtownia warzyw i owoców


Krótki opis firmy Food Leader - Hurtownia warzyw i owoców

Szukasz oferty pozwalającej na zakup świeżej i zdrowej żywności? Food Leader to hurtownia warzyw i owoców ciesząca się dużym uznaniem wśród klientów. Firma kieruje swoją ofertę zarówno do indywidualnego klienta, jak i większych podmiotów. Z jej dystrybucji korzysta już wielu zadowolonych klientów, którzy doceniają jakość oferowanych produktów, atrakcyjne ceny oraz sprawną dostawę.

W ofercie dystrybutora znajduje się wiele warzyw, np. ziemniaki, brokuły, marchew, pietruszka, seler, kapusta itp. Ponadto przez cały rok dostępne są jabłka i gruszki, a w danym okresie także owoce sezonowe. Firma współpracuje wyłącznie z zaufanymi dostawcami, których uprawy są ekologiczne. Dostawcy firmy korzystają wyłącznie z naturalnych środków do nawożenia, dzięki czemu ich warzywa i owoce są zdrowe.
Więcej informacji o ofercie dystrybutora znajdziesz na jego stronie internetowej. Poza sprzedażą owoców i warzyw firma zajmuje się także handlem produktami odzwierzęcymi takimi jak np. mleko i masło. Ich jakość również jest najwyższa.

Pobliskie firmy:

Tuczyńska TŁUMACZENIA


Grochowska 24, Poznań

Zobacz >

Agencja Hostess i Modelek MOHO


Jana i Stefana Rewersów 1, Suchy Las

Zobacz >

KJ Studio


Promienna 23 /21, Piła

Zobacz >

Opis firmy
na najwyższym poziomie

Łatwy sposób
wyszukiwania usług

Nieograniczone możliwości
zaistnienia w sieci